Фільм Ласкаво просимо в Уїллітс (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Представлений фантастичний фільм жахів «Ласкаво просимо в Уїллітс» розповідає про затишний, тихому містечку, розташованому біля величезного лісу. У цьому місці ніколи не відбувалося чогось дивного, або незрозумілого людському розуму. Люди тут проживали мирно, поважаючи і піклуючись один про одного. Але раптово стає відомо про декілька зниклих без вести жителів, які напередодні свого зникнення відправлялися в ліс. По початку, ніхто з мешканців не панікував, адже все підозрювали, що зниклі просто заблукали в лісі, і незабаром повинні з’явиться.

Але відправлена ​​пошукова експедиція наштовхується на криваві останки. За всіма підозрою, цих людей убили не звірі, тому необхідно з’ясувати, що ж насправді тут сталося. Жителів міста огортає страх перед невідомістю, адже те, що вбило їх сусідів, може дістатися і до них. Герої фільму вирішують відшукати жорстокого вбивцю і розправитися з ним, поки він не дістався до них. Тільки вони ще не знали, що їх чекає.

Чи зуміють герої представленого фільму відшукати правду і знешкодити вбивцю, або їм доведеться прожити в страху до кінця своїх днів, чекаючи долі нещасних людей розірваних в лісі? Фільм Ласкаво просимо в Уїллітс (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тревор Райан
В ролях: Рорі Калкін, Томас Деккер, Joe LoCicero, Сабіна Гадек, Білл Сейдж, Кріс Зілка, Гарретт Клейтон, Дольф Лундгрен, Карруче Тран, Анастасія Баранова


загрузка...