Для мешканців маленького приморського містечка Данвіч одне з улюблених свят-Це Хеллоуїн. І діти, і дорослі цілий рік чекають 31 жовтня, вирощують соковиті круглі гарбуза, з яких будуть вирізати святкові ліхтарі, щоб відлякати злих духів. По вулицях, прикрашеним традиційними гірляндами, планується хода ряджених у костюми городян. Місцеві жителі запасаються цукерками, щоб пригощати дітлахів, і люди не підозрюють, що грандіозна подія може перетворитися на криваву драму. Рік тому в Данвічі сталася страшна подія, про яку жителі вважають за краще не згадувати.

У місті орудував серійний вбивця на ім’я Джек Каїн, який зробив багато злодіянь. Єдиним спосіб зупинити річки крові, які пролилися з його вини, було вбивство маніяка. Переконавшись, що він мертвий, люди поховали останки на кукурудзяному полі і дали клятву – відтепер ніколи не вимовляти ім’я цього чудовиська в людській подобі. Однак у річницю своєї смерті, що сталася на Хеллоуїн, Джек несподівано воскресає і виходить на вулиці з метою помститися.

Ніхто з городян не залишиться в безпеці, адже в фатальну ніч, згідно з кельтськими повір’ями, відкриваються ворота між світами. Фільм Легенда про Хелловінського Джека (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ендрю Джонс
В ролях: Джейсон Грегг, Джо Харт, Аарон Джеффкот, Сара Джон, Чи Бейн, Меган Локхерст

загрузка...