Фільм Лейк Плесіді: Спадщина (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Є одна група однодумців, яка жити не може без пригод і небезпек. Вони екстремали і постійний адреналін в крові, це принцип життя. Без ризику, вони просто не бачать причин жити, а тому постійно шукають нових випробувань для себе. Цього разу, під їх приціл потрапив старий острів, який стоїть посеред величезного озера. Саме там знаходиться одна прямовисна і дуже небезпечна, навіть на вигляд, скеля. Саме її хочуть підкорити хлопці, що приймають, як виклик, з великим ентузіазмом. Нехай і відносяться вони до справи з великою пристрастю, перш за все йде підготовка.

Зібравши все необхідне і продумавши деталі, вони нарешті вирушили в подорож. Потрапивши на острів, герої очікували пригод, веселощів і нових захоплюючих відчуттів. В якійсь мірі, на початку, так і буде, але незабаром їм буде не до веселощів. На цьому острові, вони знайдуть стару занедбану лабораторію. Трохи покопавшись в записах, герої прийдуть до висновку про те, що місце це було для експериментів з генами. Якийсь вчений, схрещував різних рептилій і що найгірше, експерименти його вдалися. Фільм Лейк Плесіді: Спадщина (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Судячи з усього, частина цих створінь вирвалася на свободу і представляє величезну небезпеку. Новий хижак, явно не буде миритися з наявністю людей на своїй території.

Режисер: Даррелл Рудт
Актори: Кетерін Баррелл, Тім Розонов, Сай Беннетт, Люк Ньютон, Крейг Стейн, Грег Крик, Аліша Бейлі, Макс Болдрі, Гевін Лі Гомес, Джо Пантольяно


загрузка...