В житті місіс Эйлвуд настали не найкращі часи. Її гаряче улюблена єдина дочка по імені Карен безслідно зникла. З моменту зникнення минуло більше двадцяти років, але нещасна мати не в силах змиритися зі своєю втратою. Але настав час кардинально змінити спосіб життя. Жінка вирішує здати величезний особняк в оренду. В якості нових мешканців вона вибирає благополучну сім’ю з Америки. Подружжя Кертисов мріяла вибратися на природу і відпочити від галасливого міста. Нарешті їх мрія збулася. Вони розраховували добре провести час і не здогадувалися, що їх чекає в найближчому майбутньому.

Відпустку був схожий на чарівну казку, але перетворився в справжній кошмар. Старшій дочці Яні були страшні бачення. Дівчинка припускала, що подібні дивацтва — це результат зміни кліматичних поясів, але вона сильно помилялася. Її молодша сестричка також скаржилася на страхітливі картинки, які з’являються в уяві. Ночами вони чули дитячий сміх, що доноситься, імовірно, з глибини лісу.

Мешканцям будинку здавалося, що за ними хтось підглядає. Їм судилося розплутати клубок таємниць. Вони єдині, кому відкриється зловісна таємниця безслідного зникнення. Фільм Лісовий спостерігач (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Мелісса Джоан Харт
Актори: Анжеліка Х’юстон, Таллула Еванс, Ніколас Голіцин, Руфус Райт, Мелані Гютеридж, Мелані Уолтерс, Іван Хефин, Бенедикт Тейлор

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress