Фільм Літній табір (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В центрі сюжету опиняються четверо молодих людей, які довгий час думали, чим себе зайняти влітку. І одного разу у них з’являється можливість провести вільні дні дійсно весело, адже головних героїв запросили на час попрацювати вожатими в дитячому таборі. Друзі чудово розуміли, що у такого відпочинку буде і зворотна сторона медалі. На природі доведеться постійно боротися з комахами, проводити безсонні ночі, причому не особливо весело, втихомирювати галасливих дітей, яких їх тут буде більш ніж достатньо. Але з усіма цими недоліками американці змирилися, бо розуміли, що переваг у такого відпочинку значно більше.

Проблема в тому, що головні герої ще не знають, що незабаром в табір увірветься вірус. Ні, він не вбиває людей, але пробуджує в них таку лють і агресію, що вони самі можуть вбити кого завгодно. У таборі починає творитися справжнє безумство. Всі заражені не піддаються контролю і точно ясно, що вони вже не можуть міркувати.

Як вилікувати заражених – поки що нікому невідомо. Та й чи можливо це в принципі? Якщо вірус буде все далі і далі поширюватися, перетворюючи людей на божевільних? Фільм Літній табір (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Альберто Маріні
В ролях: Дієго Бонета, Джоселін Донахью, Майара Уолш, Андрес Веленкосо, Алекс Моннер, Хав’єр Капдет, Рік Зингейл, Марк Шардан


загрузка...