загрузка...


Стрічка «Лихоманка» являє собою перезняту однойменну картину початку XXI століття. Тут все, за винятком фіналу і деяких подробиць щільно перегукується з оригіналом. Нова версія картини «Лихоманка» починається з грандіозних планів групки молодих людей. П’ятеро випускників мають намір з вогником зустріти канікули, відзначивши їх так, щоб ті запам’яталися. Так буде, але для тих, хто доживе. Але поки у хлопців знятий будиночок в лісовій глушині, накуплено спиртне і кров вирує. Ну і що, що продавець придорожньої лавки вызверился на хлопця, який вирішив поживитися шоколадкою, а іншого з учасників компанії вкусив якийсь хлопчак, справжній дикун по виду.

На такі зловісні знаки реагую тільки хворі на голову. Наші герої просто не помічають попереджень, кричущих, щоб ті забиралися додому. Дикуни дикунами, а веселощі скасовувати молодь не збирається, значить, компанія рухається далі. Ось довгоочікуваний будиночок. Річка, секс, пиво, трошки трави. А потім, у однієї з дівчат стали проявлятися ознаки страшного захворювання.

Тепер компанії потрібно уникнути проникнення вірусу в їх організм і зуміти уникнути відстрілу, який місцеві влаштували метою «профілактики». Фільм Лихоманка (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тревіс Заривны
В ролях: Гейдж Голайтлі, Меттью Даддарио, Семюел Девіс, Надін Крокер, Дастін Інгрем, Ренді Шульман, Джордж Гріффіт, Тім Заджарос, Аарон Трейнор, Луїз Лінтон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress