Фільм Лондон 1920 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сімейна пара з Індії протягом багатьох років проживає в Лондоні. У Шиванги і Віра все дуже чудово. Вся їх життя сповнене порозумінням і любов’ю. Вони зовсім забули про всі проблеми, які переслідували їх на батьківщині. Все було дуже добре до того моменту, коли чоловік отримав дивну посилку з Раджастана. Цей несподіваний подарунок перевернув життя сімейної пари з ніг на голову. Життя молодої пари початку наповняться незрозумілими дивними речами, які дуже лякали їх. Героям вже не вдається, не звертати уваги на всі дива, які творяться навколо них.

Шиванги повністю впевнена, що тут не обійшлося без чорної магії, яка була прив’язана до отриманої ними посилці. Герої були вже безсилі і не контролювали все, що відбувалося з ними, адже всі відбивалося на їхній психіці. Жінка вирішує попросити допомоги у дуже відомого знахаря Джая, який дає свою згоду і обіцяє допомогти закоханій парі. Але в період роботи цілителя стає відомо дуже багато шокуючих фактів, які стосуються цієї сім’ї.

Тепер зовсім неясно, чи зможуть Шиванги і Вір, що повернеться до колишнього життя і забути про всі подробиці, які вони дізналися за останній час. Фільм Лондон 1920 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дарменда Суреш Десаї
В ролях: Світу Чопра, Шарман Джоші, Вішал Карвал


загрузка...