Фільм Ляльковод: найменший рейх (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події гостросюжетного фільму «Ляльковод: найменший рейх» розгортаються навколо дивної речі, яка володіє містичними здібностями. Одного разу Едгар приймає рішення повернутися в старий будинок, де провів більшу частину життя. Переживаючи важкий розрив c дружиною, він бажає знайти тут спокій, занурившись у дитячі спогади. Незабаром герой зайнявся збиранням і випадково наткнувся на кімнату, доверху забиту різним мотлохом. Придивившись, він знаходить дивну ляльку, яка своїм виглядом викликала неймовірне відчуття страху. He знаючи істинного походження іграшки, Едгар вважав логічним виставити її на аукціон, щоб заробити пристойні гроші.

Зрозуміло, він ще не розумів, що ця затія виявиться фатальною… Прихопивши з собою сусідку і давнього друга, хлопець відправляється в Орегон, де після великої розпродажі намічається масштабна вечірка. Діставшись до місця призначення, хлопці бачать безліч експонатів, які можуть стати відмінним доповненням для домашньої колекції. Виставивши на продаж свою ляльку, вони починають помічати дивності. Фільм Ляльковод: найменший рейх (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Спочатку вони носили незначний характер, але через кілька годин всі присутні на виставки стали учасниками цієї різанини. Пластикові чоловічки невідомим чином набули життя і влаштували страшну бойню…

Режисер: Сонні Лагуна, Томмю Віклунд
В ролях: Майкл Парі, Томас Леннон, Шарлін Йі, Нельсон Франклін, Удо Кір, Барбара Крэмптон


загрузка...