загрузка...


Багато для гарного відпочинку воліють відвідувати кафе або нічні клуби, проте герої фентезійного фільму «Любов Дракули» були винятком із правил. Компанія складається з чотирьох чоловік планує влаштувати грандіозну закриту вечірку в стінах покинутого складу. У цей момент невдачливі хлопці не уявляли, чим обернеться запланована посиденьки… Герої збираються в призначеному місці і улаштовують гулянку. Природно після літрів міцного алкоголю юні організми дають збій, а свідомість стає каламутним і некерованим, в результаті чого назріває серйозний конфлікт.

Один з тусовщиків бажає згладити ситуацію і дістає з кишені легкі наркотики, які повинні занурити відпочиває в стан повної умиротворення. Правда Лейлу пробиває бажання усамітнитися, і вона вирушає на пошуки тихого містечка. Випадковим чином вона забрідає в незрозуміле складське приміщення, де бачить великий ящик, що віддалено нагадує труну. Піддавшись цікавості, дівчина робить помилку і відкриває гробницю. Фільм Любов Дракули 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Перед нею постає знаменитий Дракула, томівшійся уві сні довгі 200 років. Однак замість того, щоб втамувати спрагу крові, вампір закохується в молоду студентку. На жаль любовні почуття обійдуться героїні занадто дорого…

Режисер: Ізидор К. Мусаллам
В ролях: Юсеф Абед-Алнур, Емі Круикшенк, Джош Малтин, Алан К. Сапп, Кэйли Міз, Андре Луїс Олівейра

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress