На другому поверсі пристойного будинку в звичайній квартирі проживає молода сім’я Ешен. Лізу і Джеймі заспокоює статечність спокійного району типового мегаполісу. Відносини подружжя рівні, взаємодоповнюючі. Дивна посилка від аноніма викликає у домочадців здивування. У запечатаній коробці невідома особа надіслала маріонеткову істоту, вистругану з дубових дощечок і одягнену в темний смокінг і червону метелика. Вагома голова з живими величезними очницями і потужною щелепою доповнює нерадісну картину потворної ляльки. Недитяча іграшка у Вуду вважається передвісником погибелі.

Всього пару днів знадобилося, щоб звести в могилу господиню квартири. Серед негоди активізувалися духи смерті. Поривчастий вітер пригнав дощову зливу, щоб створити нетерпиму атмосферу перед моторошною смертю. Ліза гине в затишному житлі лютою смертю. Тортури, муки, катування зазнала благовірна від чудовиська. Копи звинувачують у насильницькій загибелі дружини Джеймі, хоча дивацтва видно неозброєним оком.

Попереднє розслідування завершилося неоднозначним рішенням чарівного очікування, що дозволило Ешен залишатися на волі. Фільм Мертва тиша (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймс Ван
В ролях: Райан Квантен, Ембер Валлетта, Донні Уолберг, Майкл Фэйрмэн, Джоан Хіні, Боб Гантон, Лаура Ріган, Дмитро Чеповецький, Джудіт Ганна Робертс, Кейр О Гилкрист

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress