Фільм Мертві 2: Індія (2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В англійському фільмі жахів під назвою «Мертві 2: Індія», який можна дивитися онлайн в хорошій якості, все починається з того, як в порт прибуває сомалійський корабель, на борту якого знаходиться хлопець, заражений якимось вірусом. Отримавши гроші, він ховається у натовпі, і тут починається найстрашніше. У цей самий час до інженера з Сполучених Штатів Америки, що працює на індійській електростанції, доходить новину про те, що його дівчина вагітна. Але вона живе в Мумбаї, і тепер інженеру необхідно в терміновому порядку дістатися до цього місця.

Коштувало зібрати речі головному героєві, як він дізнається, що все місто аж кишить мерзенними тварюками, справжніми ходячими мерцями. Виявляється, той самий хлопець, який знаходився на борту корабля з Сомалі, уразив багатьох жителів міста, після чого ті вмирали, після чого поверталися до життя. Місто заполонили ці монстри, що заважає інженеру відправитися до своєї коханої. Фільм Мертві 2: Індія (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але тут він зустрічає хлопчика, що виріс на вулицях рідного міста, змужнілого не по роках. Цей хлопчина і стане провідником для нашого героя, і попереду їх обох чекають неймовірні пригоди!

Режисер: Ховард Дж. Форд, Джон Форд
В ролях: Джозеф Миллсон, Міну Мішра, Ананд Гопал, Sandip Datta Gupta, Poonam Mathur, Coulsom Sujitabh, Мадху Раджеш, Нихарика Сінгх


загрузка...