Фільм Мова демона (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Іноді з людьми відбуваються неймовірні речі. Причому, абсолютно несподівано. Нез’ясовне поруч з нами. Воно ходить по межі, зазирає у вікна, читає думки. Злі сили не дрімають, вони завжди готові вторгнутися в людське життя, змінивши її до невпізнання. Особливо представників нечистої сили залучають молоді люди, їх легше залучити на свою сторону. Про що може довго розмовляти четверо студентів на волейбольному майданчику? Та ще в компанії звичайного демона? Складно уявити тему розмови, але цілком зрозуміло, що ця бесіда не обіцяє його учасникам нічого хорошого.

Підступні демони століттями плетуть свої інтриги навколо людських душ, прагнучи поласувати спокусливою матерією з якої складається людська сутність. Яку операцію запропонують хлопцям сили зла? Яка важлива зустріч може відбутися у цієї молоді? Що потрібно для того, щоб позбавиться від влади Сатани? Чи можна уникнути розплати за контакт з представниками Пекла? Яку ціну доведеться заплатити за свободу? І чи можливо розірвати контракт з тими, хто не звик приймати відмови?

До чого призведе дивовижне знайомство з незвичайним співрозмовником? Хто з цієї відчайдушної компанії залишиться в живих? Фільм Мова демона (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Гевін Рэпп
В ролях: Джек Девіс, Debbie College, Seth Gontkovic, Jessica Long, Carrie Shoberg, Джефф Монахен, Джон Ст. Иванонкив, Луїс Чарльз Консоло, Dan Mahon, Matt Mahon


загрузка...