Фільм Моя молодша сестра (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Одного разу група молодих друзів розуміє, що втомилися від міської суєти. Герої хочуть усамітнитися і насолодитися природою, звуками тиші і співом птахів. Тоді обговоривши всі деталі, зібравши необхідні речі, друзі відправляються в заміський ліс, де вони хочуть провести насичені вихідні. Кожен з героїв хоче насититися енергією, купуватися в озері, посидіти біля багаття і просто поспати над відкритим небом. Спершу все йшло за планом, і ніщо не віщувало біди. Кожен з героїв був налаштований позитивно і оптимістично. Ніхто з них навіть і подумати не міг, які проблеми і сюрпризи їх зустрінуть в лісі.

Справа в тому, що цей ліс зберігає в собі безліч таємниць і секретів, про яких головні герої зовсім не знали. Виявляється, у цих краях мешкає страшна сім’я негідників і психопатів в одній особі, ватажок якого називає себе «молодша сестра». Ці істоти відчули смак видобутку, і відразу ж вирушили назустріч гостям свого лісу. Тепер життя ключових героїв знаходиться в небезпеці. Їм необхідно придумати план по своєму порятунку інакше їм загрожує смерть.

Кожен з друзів буде битися сам за себе, сподіваючись втекти і дістатися додому. Фінальна розв’язка буде спрямованої і трагічною. Фільм Моя молодша сестра (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Мауріціо дель Пікколо, Роберто дель Пікколо
В ролях: Лючія Кастеллано, Альберто Корба, Астрід Ді Бон, Антоніо Паулетта, Холлі Діллон, Орфео Орландо


загрузка...