Вирішивши відзначити Хелловін особливим способом, студенти коледжу вирушають в одне затишне місце, де їм було обіцяно, що вони проведуть там найстрашнішу ніч на світі. Це було проходження квесту і скоро хлопці переконаються, що це дійсно дуже страшно, от тільки чи доживуть вони до ранку? Карколомний трилер «Найстрашніша ніч у твоєму житті» змушує доторкнутися до потаємних фобій, які займають потаємне місце в душі кожного громадянина. В сучасному суспільстві дуже популярним стали розваги, які дозволяють «полоскотати» уяву, змушуючи організм виробляти підвищену кількість адреналіну.

Тому група молоді вирушає на моторошний квест, щоб спробувати перевірити себе на стійкість в екстремальній ситуації. У процесі гри вони розуміють, що дія, що розгортається в замкнутому просторі, має безпосередній зв’язок зі співробітниками фірми, що надає насичене дозвілля. До чого можуть привести надмірності ви скоро дізнаєтеся!

Студенти коледжу відвідують відокремлений парк на Хеллоуїн. Там вони дізнаються найстрашнішу таємницю про примару цього місця і людей, які там працюють. Фільм Найстрашніша ніч у твоєму житті (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джефф Бразертон
Актори: Patrick Luwis, Emily Hall, Моллі Догерті, Тетяна Туран, Iman Karram, Tyler Thomas Moore, Ian Matthews, Ryan Zimmer, Johnny Robish, Evan Camacho

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress