загрузка...


Як то кажуть, одна голова добре! А що, якщо їх цілих п’ять ?! Кому це так пощастило? Так ось знайшлася у відкритому океані така везуча акула, тіло якої сформовано, як морська зірка. Маючи п’ять голів, монстр, однак, мав всього одним шлунком, але завжди хотів їсти. До того ж, головам просто подобалося розривати людей на частини, навіть не доїдаючи їх останки. Достовірно невідомо, з якої саме причини морський хижак отримав таку мутацію, але результат красномовніше за слова. Там, де з’являвся мутант, людські жертви обчислювалися сотнями.

Цілком можливо, що в зоні проживання чудовиська проводилися викиди хімічних відходів, або над нею спеціально проводили експерименти. У будь-якому випадку, тварюка вирвалася на свободу, і почала клацати п’ятьма щелепами, в яких, як відомо, розташовувалися в три ряди найгостріші зуби. Той, хто потрапляв в пащу цій громадині, вже міг вважати себе небіжчиком. Гострі, як бритви, ікла буквально розрізали тіло навпіл, не залишаючи шансу на відновлення. До того ж, відпливаючи від однієї голови, плавець неминуче потрапляв в радіус захоплення сусідніх щелеп. Зручне будова у «рибки», чи не погодитись! У цьому фільмі моторошний монстр відправився поласувати до берегів Пуерто-Ріко, збираючись відвідати один комфортабельний пляж.

Звичайно ж, відпочиваючі не підозрювали, що до них пливе машина для вбивства, і насолоджувалися морської водичкою. Але скоро блакитна лагуна забарвиться в яскравий кривавий колір. Фільм Напад п’ятиголової акули (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ніко Де Леон
У ролях: Кріс Бруно, Ніккі Говард, Ліндсей Сойєр, Джеффрі Хольсман, Кріс Костанцо, Амаанда Мендес, Ян Дарик, Хорхе Наварро, Лорна Ернандес, Мішель Кортес

загрузка...