Філіппінська фільм жахів відповідає всі вимоги аматорського кіно, популярність якого не така висока, як ця справа стосується класичних жанрів. Маєн — головна героїня представленого фільму жахів виявляється в полоні у дуже суворого свата. Ця людина здатна вирішити абсолютно будь-яку проблему, і ось, коли доходить справа до весілля, яка за всіма мирськими законами існувати просто не повинна, Лао — сват, бере ініціативу в свої руки. Запропонувавши Маєн велику суму грошей, Лао висунув умови, що їй необхідно буде обвінчатися з привидом.

Одна лише думка про такий здається вже божевільної, проте обставини змушують героїню погодитися на цю пропозицію. У непроглядній пітьмі було покладено початок ритуалу, але варто було кільком привидам здатися, як тут же людей охопила шалена паніка. Ситуація тут же вийшла з-під контролю і тому привидам більше нічого не залишалося, крім як почати атакувати. Як це було, і яка зі сторін все ж здобула перемогу за своє існування в цьому світі?

Чи був доведений обряд до самого логічного його завершення? Як же надійде наша героїня, коли її зіштовхнуть до самого порогу смерті? Фільм Наречена примари (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Чіто С. Роньо
У ролях: Кім Чі, Маттео Гвідічеллі, Крістіан Баблс, Аліса Діксон, Іна Раймундо, Роберт Сенья, Беверлі Сальвьехо, Мон Конфіадо, Какай Баутіста, Джером Понце

загрузка...