загрузка...


Настала пора літніх канікул. Багато вихованців одного із заміських інтернатів роз’їхалися по домівках. У стінах спеціального навчального закладу залишилося лише шість осіб: підлітки, яким нікуди поїхати. Дозвілля в інтернаті не відрізняється різноманітністю, тому хлопцям незабаром набридло звичне проведення часу, і вони вирішили відправитися в місто там точно знайдуться цікаві заняття, а також спілкування з однолітками. Перше, що кинулося в очі підліткам, коли вони добралися до центру міста, це незрозуміла порожнеча і дзвінка тиша на вулицях.

Не було вічно заклопотаних перехожих, автомобільного руху, а у дворах не гуляли діти. Спочатку друзі знайшли дану ситуацію смішний: можна придумати будь-яку витівку, порушити заборони суспільства, відчути повну свободу. Підлітки розважалися, як могли в спорожнілому місті. Але дуже скоро їм стала зрозуміла причина такого неймовірного явища: відбулася якась подія, в результаті якого всі жителі перетворилися на жорстоких зомбі.

З наближенням темряви всі ці божевільні істоти вийдуть на чергову полювання. Щоб не стати здобиччю зомбі, дітям доведеться постояти за себе. Потрібно триматися разом і як можна швидше придумати план. Фільм Не дорослішай 2015 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Тьєррі Пуаро
В ролях: Фергус Ріордан, Мадлен Келлі, МакКелл Девід, Даррен Еванс, Natifa Mai, Diego Méndez, Домінік Бауте, Даніела Херес, Девід Ойеда, Кіара Агиляр

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress