Фільм Неспокійні ляльки (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


При перегляді особистих речей підозрюваного злочинця, співробітники правоохоронних органів знаходять якусь коробку, яка виявилася дивною на перший погляд. Відкривши цю коробку, в ній перебували не менш дивні ляльки. Всі особисті речі знаходилися у підозрюваного за законом конфіскуються поліцейським, яким став Мет. В той момент головний герой сам не розуміючи, що накликав на себе біду, забрав коробку з собою. Після закінчення складного робочого дня Мет вирішив відправитися в будинок до своєї колишньої дружини, яка ростить їх спільну доньку. Приехавши в будинок до улюбленої доньки, головний герой ненароком забуває загадковий коробок.

Дівчинка відкривши подивитися вміст, побачила там красивих ляльок, якими, звичайно ж, захотілося погратися. Як виявляється пізніше, ці ляльки були охоплені магією Вуду. І кожен, хто доторкнеться до них, мимоволі стає вбивцею. Дівчинка тепер приречена на смерть, і всі інші жителі слідом за нею перетворюються на кровожерних істот. Тепер всі ці нелюди стають мисливцями, які щодня будуть боротися за людську плоть.

Перед поліцейськими стоїть дуже складне і серйозне завдання. Їм потрібно в терміновому порядку вирішити дану проблему. Як вони це зроблять? Дивіться фільм жахів. Фільм Неспокійні ляльки (2016) в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Пэдрейг Рейнольдс
В ролях: Крістофер Уіл, Кім Джексон, Тіна Ліффорд, Саманта Сміт, Йоханс Майлс, Кеннеді Брайс, Бріа Грант, Р. Брендон Джонсон, Эшлинн Росс, Метті Ферраро


загрузка...