Головний герой тридцятип’ятирічний холостяк на ім’я Сем. До останнього часу він був цілком задоволений своїм життям, насолоджувався власною свободою і дуже нею дорожив. Але нещодавно він втратив спокій, хлопець втратив розум, і все це сталося на грунті любові. Об’єктом його жадання була дівчина на ім’я Фані. Вони були знайомі вже досить давно, але чомусь саме тепер дружба Сема перетворилася на любов, через яку він просто божеволіє. Проблема полягає в тому, що герой боїться зізнатися в своїх почуттях. Його страхи і побоювання пов’язані з можливою відмовою і нерозумінням з боку дівчини.

Поки він не наважився зробити цей шах, і вибрав тактику вичікування. Фані організувала вечірку в своїй квартирі і звичайно ж запросила на неї і Сема. Хлопець з радістю погодився прийти, адже виділ в цьому можливість зізнатися у власних почуттях. Фільм Ніч поглинає світ (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Все складалося як не можна краще, відповідна музика трохи спиртного дозволили Сему розслабитися і почувати себе більш розкуто, дівчина також була під шафе і це послужило сигналом до дії.

Режисер: Dominique Rocher
Актори: Андерс Даниелсен Льє, Голшіфте Фарахані, Дені Лаван, Sigrid Bouaziz, Девід Камменос, Jean-Yves Cylly, Nancy Murillo, Lina-Rose Djedje, Victor Van Der Woerd

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress