Фільм Ніч живих мерців 3D (2006) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Барбара і Джонні — поспішають на похорон своєї тітоньки. Вони вже добряче запізнилися, але по приїзду вони знаходять тільки труну і порожні машини. Джонні збирається стрибнути в машину і відплисти звідси подалі, але на нього нападає якийсь волоцюга і ці племяннички, стають заручниками диявольських сил. Барбара з усіх ніг намагається втекти від них, але мерці вже всюди. Врешті-решт їй вдасться дістатися до ферми, де її зустрінуть люди, які поставляться до неї не дуже довірливо, але це не на довго. І знову, нічні кошмари стануть реальність.

Як довго протримаються герої, щоб не зійти з розуму від цвинтарного жаху і атаки живих мерців? Приїхавши на цвинтар де повинна була проходити похоронна церемонія, Джоні і його сестра виявляють, що там нікого немає неначе всі вимерли, через якийсь час їх починають атакувати натовпу злісних зомбі Джоні кинувши свою сестру встигає виїхати з кладовища їй доводиться рятуватися втечею. Фільм Ніч живих мерців 3D (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тікаючи від злісних мерців вона виходить на дорогу, де її врятує провизжавший повз мотоцикліст, розповідями дівчини про те що по вулиці ходять живі мерці ні хто не вірить і не сприймає всерйоз, до тих пір, поки вони самі не побачать кровожерних зомбі.

Режисер: Джефф Бредстріт
Актори: Джоанна Блек, Макс Вільямс, Бріанна Браун, Джошуа Дероше, Сід Хейг, Крістін Мішель, Аліна Філліпс, Кен Ворд, Грег Тревіс, Адам Чемберс


загрузка...