Деякі спогади згубно впливають на людину, адже вони з’являються в самі невідповідні моменти. У цей час зникає радість життя, і починаються справжні страждання. Багато людей задаються питанням про те, як позбавитися від цих спогадів, але деколи це практично неможливо. Минуле – частина життя кожної людини, тому його ніяк не можна викинути з пам’яті. У такій ситуації є спасіння, і воно полягає в часі. Справа в тому, що час здатне лікувати рани, тому в якийсь момент біль від подій починає притуплятися. В центрі уваги знаходиться молода дівчина по імені Джо, яка стикається зі своїми неприємними спогадами лицем до лиця на зустрічі зі своїми шкільними однокласниками на випускному вечорі.

Після урочистого заходу молоді люди вирішують зібратися вдома у одного хлопця, щоб весело провести час там. Ніхто не знає, коли тепер вдасться зібратися разом, адже зовсім скоро всім належить надходження в університет. Коли головні герої приходять додому до Айзеку, то вирішують влаштувати спіритичний сеанс, щоб викликати духів. Фільм Ноктюрн (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

На той момент вони навіть не уявляли, які наслідки можуть бути у такого спонтанного рішення. Тепер кожному учаснику доведеться розкрити всі свої секрети, і саме це обертається проти них самих.

Режисер: Стів Шимек
В ролях: Клер Нидерпрюэм, Хейлі Небекер, Мелані Стоун, Джейк Стормоен, Дарієн Уиллардсон, Колтон Трен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress