Кінострічка «Нульовий острів онлайн» быласнята спеціально для шанувальників популярного жанру хоррор. Події переносять глядача в штат Мен. Саме тут знаходиться віддалений острів, населення якого звикло до тихим і розміреним життя. Люди тут не звикли до великого достатку, але і проблем з виживанням набагато менше, ніж в будь-якому мегаполісі країни. Зв’язок з великою землею жителі острова не втрачають, тому все необхідне для життя у них з’являється вчасно. Більшість остров’ян займаються ловлею риби, яку потім продають, отримуючи прибуток.

Незважаючи на ізоляцію острова, люди не відчувають себе відірваними від світу. Але одного разу ситуація різко змінюється. Пороми перестають приходити на острів, зв’язок з великою землею зникає. До того ж раптово зникає кілька персонажів, що сіє паніку серед місцевого населення. Незрозумілі і жахливі випадки повторюються. Вижили остров’яни починають підозрювати, що на них почалася планомірна полювання.

Але кому знадобилося вбивати і викрадати людей? Що криється за таємницею останніх подій? І як довго залишиться острів відірваним від світу? Фільм Нульовий острів (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джош Джерритсен
В ролях: Лайла Робінс, Адам Маклафлін, Тері Рівз, Джоанна Кларк, Метт Уилкас, Аннабел Грэц

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress