Фільм «Одного разу на Різдво» — типовий фільм жахів з великим достатком вбивств і несамовитих сцен. Трой і Мішель вирушили на новорічну вечірку, яка виявилася останньою в їх житті. По дорозі до місця проведення заходу вони зустріли справжнього «Санта Клауса» і його «чарівну» супутницю. Несподівано для хлопців, символ Різдва дістав кирку і почав громити автомобіль. На ранок все місто був приголомшений ненажерливістю вбивць, не пощадили юного Троя і його дівчину. Ніхто не знав, що це тільки перші жертви двох маніяків.

Після першого злочину почалася низка немислимих за рівнем жорстокості і винахідливості вбивств. Місцевий шериф з командою поліцейських мають фотографії та відеозаписи з камер спостереження, але не можуть ідентифікувати особи маніяків. Місто накриває хвиля паніки. Замість передчуття зустрічі Різдва і пошуку подарунків для близьких, жителі намагаються знайти надійне укриття від можливої ​​розправи. Злочинці діють зухвало і проникають в найпотаємніші кімнати, вишукуючи нових жертв.

І хто прагне крові і страждань Санта-Клаус збирається влаштувати саме пам’ятне Різдво в історії країни. Дивіться фільм «Одного разу на Різдво» 2017 в хорошій якості HD 720p, щоб дізнатися, чи знайдеться управа на оскаженілу парочку.

Режисер: Пол Тантер
У ролях: Саймон Філліпс, Sayla de Goede, Джефф Елленбергер, Брук Флетчер, Christina Vernucci, Devon Mary Doherty, Laurel Brady, Беррі Кеннеді, Laura Darby, Сюзанна Маккей

загрузка...