Емілія любить свої іграшки і Різдво. Щороку на свято її люблячий брат Едвард отримує будь-яку іграшку, яку вона хоче в подарунок. По-перше, дівчина обожнює грати з живими людьми в реальному житті. Коли вона зустрічає самотнього Роя, героїня схоже, знайшла ідеальний подарунок, який треба попросити, оскільки святковий сезон наближається. Але, можливо, це її неслухняна маленька жадібність, яка доведе її загибель. Молодий чоловік Рой шукає свою другу половинку, але всі його побачення з дівчатами проходять не дуже вдало і закінчуються провально.

Одного разу розшукуючи свого друга Джейсона, який збирався зустрітися з якоюсь дівчиною, але пропав, Рой знаходить номер телефону якоїсь Емілії і телефонує їй. Виявляється Джейсон повинен був провести побачення з нею, але нібито не прийшов, тому мила дівчина Емілія не в курсі, де цей хлопець. Між Роєм і Емілією виникла симпатія і вона запрошує його на різдвяну вечерю. Фільм Особливі іграшки (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Коли наш герой прийшов до неї в гості, він занадто пізно зрозумів, що його нова подруга зовсім не така красунька і любить пограти в особливі ігри, які закінчуються погано для хлопців.

Режисер: Девід Дель Ріо
Актори: Камілла Монтгомері, Джон Пол Буркхарт, Джастін Ксав’єр Сміт, Девід Ганнінг, Мелані Томпсон, Моргана Шоу, Кеті Уоллес, Пол Т. Тейлор, Лаура Вельта, Йена Магеррамов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress