Фільм Особняк Андерс (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головна героїня фільму жахів — незвичайна дівчина, і вона не розуміє сучасний світ. Справа в тому, що вона є пацієнткою психіатричної лікарні. Навколишня дійсність сприймається не так, як у інших людей. Час, проведений в лікарні, проходить довго і ось вже кілька років. Доктора усіма зусиллями намагалися відновити стан дами. Після чергового курсу лікування, дівчина нарешті покидає стіни звичного закладу. Рідна матір, переживає найбільше за долю дочки, з важкістю на серці її зустрічає. Саме вона відправила доньку на примусовий курс лікування.

На той момент, любляча мати не знала іншого виходу, але, незважаючи на це, почуття провини не полегшувалося. Переживши чимало потрясінь, жінка зустрічає близької та рідної людини. Виявилося, досягнуто чимала кількість успіху і тепер стан здоров’я різко збільшилася. Хороший результат необхідно закріпити. Для того щоб позбутися від важкої ноші, разом з родиною дівчина відправляється в особняк під назвою Андерс. На жаль, люди не припускали, які випробування їх тут чекають.

З часом, спостерігаються жахливі речі. Страшний демон прокинувся, і з ним неможливо домовитися. Насильство і кров — ось що необхідно монстра. Фільм Особняк Андерс (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джонатан Шермерхорн
В ролях: Кевін Неш, Христина Робінсон, Рейчел Тру, Таня Мелендес Лінч, Еллі Маршалл, Тенді Е. Брем


загрузка...