Коли Аарон вирвався з отчого дому, він був сповнений надій, що зможе почати новий етап самостійного життя з чистого аркуша. Разом зі своєю коханою дівчиною молодий чоловік зняв квартиру і облаштував затишне гніздечко. Тільки не встигла пара випробувати всі принади спільного життя, як стало відомо про смертельну хворобу батька Аарона. Усвідомлюючи, що батьки потребують допомоги, син поспішив додому. Разом з ним вирушила і наречена. Опинившись в будинку, пара зіткнулася з тим, що стара мати відмовляється залишатися однією у великому будинку, заповненому безладом.

Щоб навести затишок, молоді люди вирішили розібрати старі речі батька. Вже незабаром в руки Аарона потрапив дивний предмет, який раніше не був йому видно. Намагаючись зрозуміти, в яких цілях він призначений, хлопець випустив на свободу справжнє зло. Він навіть не підозрював, на що здатний древній демон. Незабаром героям стали здаватися бачення з вельми страшним сюжетом.

Галюцинації були настільки реальними, що сім’я зіткнулася з шоковою ситуацією. Розуміючи, що не можна залишатися в цьому домі, молоді люди роблять спроби виїхати геть. Фільм Останнє бажання (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тімоті Вудворд мл.
Актори: Лін Шей, Майкл Уелш, Мелісса Болона, Спенсер Лок, Тоні Тодд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress