На території Озаркс неймовірно красиво. Тут справжній «рай на землі» — природа, озера. Коли люди втомлюються від галасливих і великих міст, вони перебувають саме сюди, щоб насолодитися по-справжньому спокійною атмосферою. У тутешньому невеликому містечку постійно влаштовують цікаві свята, які привертають увагу величезної кількості приїжджих. Головні герої — сімейні люди. Вони дізналися, що зовсім скоро в місцевому місті буде фестиваль феєрверків. Сімейна пара вже давно планувала відвідати цю місцевість, оскільки їх цікавив спокійний відпочинок на природі.

Тому вони, не роздумуючи, вирушили в місто, сподіваючись, що в найближчі дні їх ніщо неприємне не турбуватиме. І у місцевого міста була справді прекрасна репутація, тому люди без зайвих роздумів перебували сюди, знаючи, що вони не розчаруються відпочинком. Але в найближчі дні репутація Озаркс кардинально зміниться в гірший бік. Величезна кількість приїжджих регулярно плавають в тутешніх озерах. Тут наічістейшая вода, озера оточена чудовою природою і лісами. Тому якщо хтось приїжджає до місцевого місто, на озеро він заглядає обов’язково. Хижаків у воді не водилося ніколи. Територія була абсолютно безпечна. Але якимось чином в озера вдалося заплисти справжнім бичачим акулам. Ніхто навіть уявити собі не міг, що морські хижаки взагалі можуть існувати в такому середовищі. Але коли кілька людей безслідно зникли, насолоджуючись плаванням в озері, той факт, що тут завелися акули, заперечувати стало неможливо. Найстрашніше, що ще далеко не всім відомо, що відбувається в озерах.

Тому люди продовжують купатися, навіть не підозрюючи, що, швидше за все, до суші дістатися вони вже не зможуть. Що ж вирішать зробити городяни, щоб захистити життя місцевих жителів і гостей міста? Знищити бичачих акул — далеко не найпростіше завдання. Фільм Озаркські акули (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Місті Таллі
В ролях: Беккі Ендрюс, Кріс Ангердіна, Еллісін Ешлі Арм, Чарльз Барбер, Tyrus Bazell, Росс Брітс, Лора Кайюетт, Kimberly P. Coburn, Дженніфер Коккер, Danny Cosmo

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress