Хлопчик Джейкоб Фельсен цей важкий дитина, який до своїх 12-ти років зовсім замучив батьків дивними примхами, нападами паніки і шкідливими фокусами. До пори До часу тато з мамою терпіли нервова поведінка важкого підлітка, але після похорону рідної бабусі з хлопцем почали відбуватися зовсім страшні речі. До нічних кошмарів додається дике ганебна поведінка. На похороні незнайома стара розповіла хлопчині страшну історію, як у світову війну покійниця врятувала її від смерті під час насильницьких дій з боку нацистського офіцера. Небіжчиця нічого не боялася, могла за себе постояти і допомогти слабкій людині, який потрапив у біду.

Онук, під враженням бабкіних подвигів, здійснює черговий скандальний вчинок — обряжается в одягу померлої героїні, починає танцювати і виявляється спійманим на гарячому своїм батьком, у якого остаточно урвався терпець. Прийнято вольове рішення відправити нервового молодика в закритий інтернат, де підлітків вчать і лікують з допомогою батога, палиці, батоги і лютою молитви. Керують похмурим закладом подружжя Шерман – містичний доктор і його сувора місіс. Фільм Пансіон 2018 дивитися в хорошій якості.

Джейкоб – сьомий учень пансіонату. Крім нього тут навчаються ще шестеро бідолах, кого предки скинули на руки релігійних викладачів, сподіваючись, що тут з непокірних чад зроблять справжніх людей. Або ж їх привезли сюди, щоб очі не муляли.

Режисер: Боаз Якін
Актори: Люк Праель, Стерлінг Джерінс, Уїлл Петтон, Кобі Джордж, Кадін Джордж, Ніколас Олівері, Саманта Метіс, Роберт Джон Берк, Надя Олександр, Люсі Уолтерс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress