Фільм Париж. Місто Зомбі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі подій опиняється юний Сем. Молодий музикант в буквальному сенсі зумів зберегти людські риси, незважаючи на загальний божевілля. У кінофільмі «Париж. Місто Зомбі» розповідається жахлива історія справжньої навали. У світі починається страшна епідемія, в результаті якої, дивитись онлайн, населення перетворення на зомбі. Врятуватися від ожилих трупів практично нереально. Заражених стає більше з кожним днем. Все почалося цілком невинно, особливо для Сема. Неабияк випивши з друзями, він відчував себе просто огидно. Хлопчина поспішив у свою квартиру, де забувся довгим сном.

Він не міг припустити, що французька столиця сильно зміниться. Прокинувшись вранці, бідолаха усвідомив, що пробачив занадто багато. Музикант вирішує не виходить зі свого укриття, щоб не стати черговою жертвою заряджених. З несподіваною випадковості, його будинок перетворюється в даний укриття. Він починає серйозно обдумувати подальші дії. Стає зрозуміло, що сидіти тут вічно він не зможе.

Необхідно вибратися, щоб відправити на боротьбу з ворогами. Але це дуже ризиковано, адже існує ймовірність загинути, чого йому зовсім не хочеться. Фільм Париж. Місто Зомбі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Домінік Роше
В ролях: Андерс Даниелсен Льє, Голшифте Фарахані, Дені Лаван, Жан-Ів Сіллі, Сігрід Буази, Девід Камменос


загрузка...