загрузка...


Провінційне американське містечко готується до довгоочікуваного Хеллоуїну. Кожен власник власного будинку прагне прикрасити свою ділянку так, щоб заздрили сусіди. А супермаркети повні відвідувачів, які закуповують солодощі та продукти для святкового вечері. Так вийшло, що Елла і Роберт переїхали сюди якраз напередодні Дня Всіх Святих. Тому пара намагається якомога швидше розібрати найнеобхідніші речі, щоб відсвяткувати разом з новими сусідами цю веселу дату.

Адже їм ще належить вирізати обов’язкову гарбуз і вставити в неї свічки, щоб молодь, візитна жителів в містичних костюмах, защла і до них, в надії отримати свою порцію ласощів. Місто наповнене вогнями і веселими криками. Але, несподівано, дві дівчини знаходять дивні маски. Вони тут же вирішують їх приміряти. Тільки в цих предметах таїлося стародавнє прокляття. Дівчата, з милих учасників тріумфальної ходи, перетворюються в втілення зла, що вбиває всіх, хто трапляється на їхньому шляху.

Першою жертвою став нелюбимий учнями директор школи. А, потім, під загрозу ставляться життя всіх жителів містечка. Фільм Паршиві вівці (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Брайан Койн
В ролях: Бріа Грант, Грехем Скіппер, Андреа Коллінз, Alycia Lourim, Ханна Прічард, Danielle Reverman

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress