загрузка...


Майбутнє принесло людству страшну реальність. Люди цілком підкоряються церкви, оскільки тільки ця організація здатна захистити їх від страшних ворогів. Жахливі зміни торкнулися майже всіх жителів Землі. Ніхто не застрахований від нападу кровожерливих вампірів. Навіть сучасною зброєю неможливо протистояти виплодок тьми. Існує величезна загроза, про яку замовчують церковні настоятелі. Масштабна атака вампірів може відбутися найближчим часом, проте люди впевнені, що вампірів залишилося небагато.

Пастир готовий розповісти про свої здогади іншим жителям, проте керівництво загрожує відлучити священика від церкви. Вампіри викрали дочку героя. Лише тоді він набрався сміливості і проігнорував церковні заборони. Безпека і життя власної дитини виявилася важливішою своєї подальшої долі. Пастир виїхав з величезного міста в пошуках лігва вампірів. Його метою є ватажок, з яким необхідно вирішити всі питання. Герой не може розраховувати на якусь допомогу далеко від дому.

Він зустрів людей, але ці персонажі виявилися вигнанцями. Ченці своїм рішенням прирекли їх на смерть, адже в пустелі вижити практичні нереально. Фільм Пастир 2 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Скотт Чарльз Стюарт
В ролях: Пол Беттані, Карл Урбан, Кем Жіганде, Меггі Кью, Лілі Коллінз, Бред Дуріф, Стівен Мойер, Крістофер Пламмер, Алан Дейл, Медкен Емік

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress