Фільм Пенні Палабрас (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вигаданий гість, який дитячих кошмарах, виявився цілком реальний. Солом’яний людина – злісна сутність, яка мучить героїню фільму жахів «Пенні Палабрас онлайн» 2018, скільки вона себе пам’ятає. Втомившись від уваги моторошного прилипали, нещасна намагається перебороти страх і назавжди позбутися від нього. Останнім часом паранормальне істота загрожує не тільки її розуму, рідним людям. Доля Пенні зламана. Вона давно живе відлюдником — намагається не показуватися на вулиці, перестала спілкуватися з близькими та друзями.

Робить все, щоб захистити оточуючих від пристала до неї нечистої сили. Але таємничого супутника мало однієї жертви – він намагається дотягнутися до інших. Єдиний, з ким жінка ще може спілкуватися – загадковий бібліотекар. Вивчив тисячі заборонених текстів книжник, здається, знає секрет влади темного духа.

Протягом кількох жахливих ночей без сну героїня знаходить зачіпки, які допоможуть їй протистояти породження темряви. Фільм Пенні Палабрас (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кен Карлсон
В ролях: Діна Инплей, Білл Річ-молодший, Аліса Кей, Емілі Роммель Шимкус, Сьюзан Эколс-Ортон, Бен Ляатауа


загрузка...