загрузка...


Кілька приятелів-підлітків зібралися одного разу зробити дрібне пограбування, проникнувши непомітно в невелику закусочну. Благополучно поживившись одноденною виручкою, малолітні грабіжники тікають в ліс, щоб сховатися негайно від переслідування поліції. Зайшовши вглиб лісової хащі, вони виявляють покинутий будинок, який вирішують оглянути, сподіваючись знайти тут тимчасовий притулок, поки ситуація навколо досконалого ними крадіжки не вщухне. Оглядаючи приміщення, хлопці стають очевидцями незвичайної картини, яка насторожує випадкових спостерігачів.

Посередині кімнати лежить чоловік, навколо якого якісь символи накреслені, що утворюють коло. Дивний незнайомець приймається переконувати підлітків, що вони повинні увійти всередину зображеної пентаграми і виконати деякі маніпуляції. Незабаром цікавість здобула гору над почуттям самозбереження, і юні друзі виконали вказівки підозрілої людини. Фільм Пентаграма (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Своїми діями вони запустили Стародавній ритуал, що закликає потойбічну сутність, що збирає людські душі. Тепер учасникам обряду магічне коло не можна залишати, якщо вони не хочуть розлучитися з духовною складовою.

Режисер: Стів Лосон
Актори: Майкл МакКелл, Ніколас Болл, Хлоя Фарнворт, Рейчел Уоррен, Алексіс Родні

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress