Фільм Переродження (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Історія, стара, як світ насправді. глядацької уваги сьогодні наша команда пропонує до перегляду фільм жахів, що носить назву «Переродження», який кожен з вас може подивитися в самому гарному якості і абсолютно безкоштовно. Не можна сказати, що сюжетна лінія сильно відрізняється своєю оригінальністю. Але, тим не менш, у фільмі є щось таке, що може зачепити навіть самих завзятих любителів даного жанру кінематографа. Отже, в центрі уваги молода подружня пара, Ребекка і Тодд. Не так давно ці молоді хлопці придбали новий приватний будинок, з надією на чисте, світле майбутнє.

Будинок вже не новий і потребує термінового капітального ремонту. Ну, робити нічого, і наші головні герої приступають. Одного разу в стіні старого будинку вони виявляють старий щоденник. Виявляється, свого часу він належав маленькій дівчинці, яка деякий час жила в цьому самому будинку. Прочитавши щоденник, Ребекка і Тодд починають розуміти, що в будинку не все так гладко і чисто.

Незабаром починають відбуватися воістину дивні, навіть страшні речі, і головні герої усвідомлюють, що в цьому місці вони явно не одні. Фільм Переродження (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Зак Уорд
В ролях: Емілі О’брайен, Адріан Гаета, Зак Уорд, Сара Анн Шультс, Ганна Харрі, Крістіан Екерман, Alexandra Allbee, Люсі Анджело, Sage Barrier, Maddux Berry


загрузка...