Фільм Первісток (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вашій увазі надається фантастичний фільм від американського режисера Роя Арваса під назвою «Первісток». Головний герой — талановитий вчений, який, на жаль, свої таланти спрямував не в те русло, замість того, щоб допомагати людям, він створює універсальних солдатів, які б не були роботами, а були людьми. Але в той же час вони б не відволікалися на свої власні особисті проблеми, а виконували ті завдання, які б перед ними ставило начальство. Якби цей вчений створив таких солдатів, то американська армія змогла б вийти на зовсім інший рівень.

Їй би не було рівних у всьому світі. І ось перший прототип такого солдата вийшов. Спочатку він здавався гарним, але потім все зрозуміли, що в ньому є багато недоліків і тому головний герой вирішив не брати його за зразок створення армії, а почати працювати над другим, більш кращим варіантом. Після тривалої роботи у нього виходить більш універсальна і цікава версія. І всі розуміють, що це саме те, до чого йшов цей вчений. Ось тільки не все так добре. Виявляється, перший прототип ні знищено і йому не дуже-то сподобалося, що з’явилася заміна. І тому він дає про себе знати. У первістка вченого виявилися і інші здібності, які можуть нести небезпеку не тільки для головного героя, але і для всіх оточуючих.

Тепер йому потрібно придумати зброю, яке змогло б знешкодити створеного в лабораторії людини. Чи вийде це зробити? Можете дізнатися це прямо зараз, подивившись цей фільм на нашому сайті в хорошій якості. Фільм Первісток (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нирпал Бхогал
Актори: Антонія Томас, Джонатан Хайд, Люк Норріс, Люсі Чаппель, Ейлін Дейвіс, Джорджі Сміт


загрузка...