Фільм Під влади диявола (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сміливе рішення дається героїні кінострічки «Під влади диявола» нелегко. Що таке підписати договір? Звичайно, з урахуванням всіх юридичних домовленостей він не представляє небезпеки ні для однієї із сторін. Але укладення угоди з сатаною — жахливе подія, яка позбавляє надії і накладає ряд зобов’язань. Тільки Ліза абсолютно не врахувала цей факт, коли, долає найтемнішими бажаннями зробити помста образив її людям, волала до бісівської сили. Відступати тепер не можна.

Та й чи хоче героїня масових онлайн нападок в мережі демонструвати власну скромність, до того ж геть зниклу після жорстких атак однолітків? Маючи намір покарати призвідників нечесної гри — обмеження слабкою супротивниці, дівчина набуває потужного союзника з пекла пекла. Диявол радий допомогти тій, хто добровільно йде на настільки привабливу угоду. Він не раз проектував в реальності торжество справедливості і бачив в очах партнерів щиру подяку. Хіба може він відмовити в такій дрібниці зараз, коли втрачена молода душа ніяк не знайде спокою?

Дорослі ігри починаються вже сьогодні. Чи знайде жарт відгук у її ініціаторів, ви дізнаєтеся самі, як тільки почнете дивитися фільм онлайн Devil’s Domain. Фільм Під влади диявола (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джаред Кон
В ролях: Майкл Медсен, Маді Водэйн, Лінда Белла, Zack Kozlow, Келлі Ерін Декер, Brenna Tucker, Десанка Іліч, Сиара Жандро, Jordan Matayoshi, Stephanie Strehlow


загрузка...