Фільм Пікова дама: Задзеркалля (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Основні події російського фільму жахів «Пікова дама: Задзеркалля» розгортаються на території старовинного пансіону, який після глобального ремонту і подальшої реконструкції знову приваблює бажаючих відчути неймовірну атмосферу середньовіччя. Однак поступово заклад перетворився у своєрідну школу для підлітків, які є дітьми заможних батьків. По приїзду вони стикаються з грубою і місцями страшною жінкою, яка є головним доглядачем. Вона моментально дає звід вказівок, де просить не займатися витівками, голосно спілкуватися, тікати на берег місцевого озера і найголовніше — не спускатися в підвал.

Зрозуміло, розпещена молодь наплювала на заборони і в перший же день спустилася в підземеллі, де виявило масу незрозумілих речей і величезне дзеркало, що тягнеться уздовж всього приміщення. За легендами воно було провідником в потойбічний світ, де перебувала в ув’язненні перша господиня маєтку, жорстоко вбила власних дітей. Природно, хлопці захотіли перевірити чутки і почали проводити сеанс за закликом Пікової дами.

На жаль, казки виявилися дійсністю і тепер щоб зупинити катастрофічні наслідки необхідно відправитися в епіцентр задзеркалля і зробити черговий обряд. Фільм Пікова дама: Задзеркалля (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олександр Домогаров мл.
Актори: Ангеліна Стречин, Данило Муравйов-Ізотов, Владислав Конопльов, Ельвіра Шилова, Клаудіа Бондар, Ігор Яшанін, Валерій Панков


загрузка...