загрузка...


В італійському фільмі жахів режисера-дебютанта Паоло Дематтеиса «План онлайн» досліджується надприродна природа середньовічних переказів, якими просякнутий кожен клаптик Південної Європи. П’ятеро друзів ще в коледжі перейнялися легендою про Джоанни Анжуйської. Коли на місцеві землі внаслідок затяжної посухи прийшов голод, збожеволілі жителі звинуватили правительку в чаклунстві. Господиня замку, перш ніж її розтерзають і повісять, прокляла своїх мучителів, запечатавши анафему в книзі. Через багато років друзі нарешті з’їхалися в П’ємонт, щоб відвідати замок, який став останнім притулком загнаної королеви.

Огляд старовинних залів, коридорів і підвалів не дає заінтригованим відвідувачам ніякої нової інформації. Втомившись від безрезультатних ходінь, друзі вирішують відзначити довгоочікувану зустріч. А напившись, серед ночі вони наважуються увійти в заборонену кімнату, де Джоанна покінчила з собою.

Знайшовши книгу з прокляттям, вони випускають дух ображеної жінки. Та починає мстити, не розбираючи правих і винуватих. Фільм План (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Паоло Демэттейс
В ролях: Biancamaria Botta, Giulio Maria Cavallini, Michela Hickox, Jennifer Mischiati, Michela Hickox

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress