загрузка...


Закохана парочка нещодавно отримала від хороших знайомих запрошення відвідати урочисте одруження. Хлопці зраділи даній події, маючи намір із задоволенням відвідати святковий захід, радість розділити з друзями і добре повеселитися в оточенні численних гостей. Молоді люди відпрошуються з роботи, терміново відкладають всілякі справи і відправляються в поїздку на власному автомобілі, сподіваючись чудово провести час в недовгому подорож до місця призначення. Однак приємне проведення часу перетворилося в жахливий кошмар, завдяки непередбаченого втручання сторонніх людей, що мають злісні наміри.

Дорога, по якій їхали мандрівники, пролягала по безлюдним територіям, оточеним густим лісом, що нагадує про велич первозданної природи. Проїжджаючи по лісовій місцевості, закохані вирішили ближче помилуватися мальовничими місцями і провести тут в повній самоті одну ніч. Вони вважали прекрасною ідеєю зупинитися в красивому лісі, побути наодинці від галасливого міста далеко і людської суєти. Можна повністю розслабитися, на короткий час про повсякденні забути турботах і необхідності до чужого прислухатися думку. Їм довелося пошкодувати про необачний вчинок дуже швидко, коли несподівано з’явилися непрохані гості.

Виявляється, неподалік мешкають психопати, що мають садистські нахили. Вони обожнюють влаштовувати криваве полювання на мандрівників, що випадково опинилися на їх території. Фільм Поїздка за місто (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Бретт Келлі
В ролях: Робін Ходж, Джо Елліотт, Ендрю Галліган, Тревор Пайер, Пітер Уітейкер, Лі Кір

загрузка...