Фільм По той бік дверей (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В сім’ї головної героїні представленого фільму жахів «По той бік дверей» трапляється велике горе, передчасно залишає цей світ її малолітній син. Скорботна мати не може знайти собі місця-вона не вірить своєму горю, постійно оплакуючи хлопчика. Під руки головної героїні трапляються старовинні записи, в яких зазначено ритуал, що дозволяє повернути на час сина з царства мертвих. Жінка наважується провести цей ритуал, щоб востаннє побачити свою дитину і попрощатися з ним. Вона навіть уявити не могла, який піддасть небезпеці себе і свою рідну дочку, адже за все в цьому світі прийнято платити, тільки ціна всьому різна.

Правильно розставленими атрибутами, і магічними заклинаннями, головна героїня відкриває портал між двох світів, з якого повернувся не тільки її покійний син, а і багато інших, не охочі більше повертатися назад. Страшні темні міли обрушилися на будинок героїні, і основною жертвою неприкаяних душ, стає дочка жінки. Фільм По той бік дверей (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тепер мати вже хвилює доля і життя другої дитини, якій загрожує реальна небезпека її милості. Чи зможе зневірена мати захистити свою дочку, або її божевільна витівка призведе до непоправного?

Режисер: Йоханнес Робертс
В ролях: Сара Уейн Келліс, Джеремі Сісто, Софія Росински, Хав’єр Ботет, Logan Creran, Джакс Малкольм, Сучитра Піллай-Малик


загрузка...