У підлітковому віці властиво робити помилки, але необдумано затівати небезпечну пригоду не варто, адже його результати можуть мати фатальні наслідки. Так компанія друзів, любляча потріпати нерви, приймає рішення заглянути в паралельний світ. Герої фільму «Погана Монахиня» знайшли стародавні сувої про способи виклику нечисті і зібралися провести заборонений ритуал. Невіра швидко розвіялися, коли хлопці зрозуміли, що випустили на свободу могутню потойбічну сутність, бажає вбивати всіх хто її потривожить. Відразу маленьке містечко захлинувся в нез’ясовних явищах і тільки випадковий від’їзд дівчата зміг запобігти катастрофі.

З часом кошмари стали забуватися, а подію здавалося страшним сном. Однак учасниця ритуалу, яка була ключовою фігурою, раптово повертається додому, щоб провідати батьків і друзів. Відчувши її присутність, озлоблений демон знову прокинувся і спрямував гнів на місцевих жителів. Він не заспокоїться, поки не вгамує спрагу крові, забираючи життя простих людей. Фільм Погана Монахиня (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тепер підліткам знову доведеться об’єднатися і відправити кровожерну потвору подалі від нашого світу. Місія обіцяє бути чертовски небезпечною, проте іншого виходу немає.

Режисер: Скотт Джеффрі
Актори: Люсі Чаппел, Бекка Хірані, Петсі Принц, Кріс Кей, Кассандра Френч, Тіффані-Еллен Робінсон, Міка Хокман, Брайсон Деккер, Томас Мейланд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress