Фільм Поки диявол не покличе (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм жахів «Поки диявол не покличе» дивитись онлайн. Альфі з усією сім’єю страждає від життєвих проблем і нестачі грошей. Батько несподівано захворів незрозумілою хворобою, яку ніхто з лікарів не береться не тільки лікувати, а й діагностувати. Він впадає в кому, яка проходить не зовсім типово. Дівчина разом зі своєю зведеною сестрою і мачухою припускають, що відповідь може критися в старому будинку, в якому старий починав жити її дитиною. Разом вони повертаються на стару віллу.

І тут раптом дізнається, що давно хворий чоловік зробив необачну обіцянку, яку був змушений виконати. І тепер повинен розплатитися за свій обман. Щоб зберегти життя і здоров’я свого батька Альфі відчайдушно вирішується на неймовірний крок. Адже заплатити тепер, здається, може тільки вона. Молода Альфі тягне з собою темне сімейне минуле. Фільм Поки диявол не покличе (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вона довгий час відпочивала від свого хворого батька і намагалася знайти причину своєї бідної життя. Проте присутність її старшої сестри Майї створює проблеми з нею і змушує її шукати відповіді, які їй потрібні.

Режисер: Тімо Тьяджанто
Актори: Челсі Іслан, Певіта Пірс, Рей Сахетапі, Карина Суванді, Само Рафаель, Хадіджа Шахаб, Рут Маріні, Кінарошіх, Клара Бернадеті, Ніколь Россі


загрузка...