загрузка...


Деякі криваві таємниці з минулого краще залишити нерозгаданими. З цим твердженням абсолютно не згоден Тім, продюсер шоу про паранормальні явища. З професійною командою він готується до зйомок у покинутому будинку, де сталося 14 нерозкритих звірячих вбивств. Для Тіма і його друзів кілька ночей в проклятому особняку — чергове весела пригода. Але варто хлопцям розставити камери — і невідоме зло, сплячу в покинутому будинку, починає вбивати членів знімальної групи одного за іншим… Які жахливі таємниці зберігає будинок-вбивця? Вийде чи хоч у когось залишитися в живих?

Дізнайтеся самі, подивившись «Поки ніхто не поранився» онлайн! Фільм особливо сподобається любителям нестандартних жахів і небанальною зйомки. Захоплюючий сюжет, живі камери і оригінальні режисерські прийоми порадують навіть найвибагливіших шанувальників жанру. Тім і його команда є висхідними зірками полювання на примар.

Вони приїжджають в занедбаний особняк, щоб дізнатися чи насправді є там щось паранормальне, або ці всі прояви надприродного — великий розіграш. На жаль, на це питання відповідь вони знайдуть надто пізно. Фільм Поки ніхто не поранився (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Шейн Барбанел
В ролях: Майкл Уелш, Олександра Туршен, Аарон Саутер, Кеті Хенні, Патрік Вудалл, Уїлл Роджерс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress