Фільм Похмура долина (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В центрі уваги знаходиться молода закохана парочка, яка втомилася від міського життя. Одного разу герої вирішили відправитися за місто, щоб влаштувати собі відпочинок на природі. Їм дуже хотілося відпочити від всього цього шуму та проблем. Коли ідеальне місце було вибрано, то герої відправилися саме туди, передчуваючи свій незабутній відпочинок. Приїхавши на місце призначення, парочка відразу помітила якусь старовинну церкву, яка була наполовину зруйнована. Молодих людей завжди привертають занедбані будівлі, а ця церква до того ж виглядала такою таємничою і загадковою, що хотіло одразу її досліджувати.

Мальовничий вигляд все більше зраджував ентузіазму головним героям. На той момент кохані навіть не думали про наслідки своєї надмірної любопытности. Їм було дуже цікаво досліджувати дану місцевість. Саме це і призвело до того, що вони потривожили якусь Леді Люсі, яка неподалік від цього місця трагічно померла кілька десятків років тому. Це сталося раптово, практично в день її весілля. Леді Люсі з тих пір стала жорстоким істотою, яка нищить до смерті будь-якої людини, яка опиниться у неї на шляху.

Любі не стали винятком, адже Леді Люсі більше всього на світі не може терпіти закоханих людей. Чи зможуть головні герої подолати всі випробування і вибратися з цього місця живими? Фільм Похмура долина 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джейсон М. Дж. Браун
В ролях: Даррен Уітфілд, Кара Міддлтон, Кеті Річмонд-Уорд, Кьяра Лайонс, Седі Кім, Хлоя Кларк


загрузка...