Фільм Пожирач дітей (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молода дівчина Хелен погоджується на підробіток нянею в сімействі Паркер, не дивлячись на те, що їй доведеться бувати вечорами в їх домі, про якого в їх місцевості склалася погана репутація. Вся справа в тому, що раніше там жив Роберт Боур, який страждав від рідкісної хвороби, що вразила його зір. Це зводило його з розуму і чоловік став викрадати дітей, щоб вирвати і з’їсти їх очі, вважаючи, що це жахливе дію вилікує його від хвороби. Поліція не встигла його зловити, так як Боур несподівано зник і всі мешканці з полегшенням зітхнули, вирішивши, що більше не зустрінуть цього психопата.

З тих пір минуло більше двох десятків років і ніхто не очікував, що в той вечір, коли Хелен буде наглядати за нащадком Паркер, в їх будинку знову з’явиться Боур. Будинок де вони живуть просочений поганою славою, так як чверть тому тут жив божевільний сліпий Роберт, який краде і вбиває дітей, щоб з’їсти їх очі. З численних жертв вдалося вижити тільки Джинжер, що стала згодом міський божевільною. Лукас сильно боїться ночувати в дитячій, але дівчина приймає це за примхи.

Незабаром героїні належить визнати свою неправоту, так як одного разу вночі хлопчик зникає зі своєї постелі, і вона змушена відправитися на його пошуки, долаючи власний страх. Фільм Пожирач дітей 2016 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ерлингур Тороддсен
В ролях: Кайт Блісс, Колін П. Критчли, Джейсон Мартін, Джеймс Вілкокс, Дейв Класко, Брандон Смолс


загрузка...