Фільм Правління темряви (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Команда молодих людей знімають новий фільм жахів у одному з найстаріших готелів, де як стверджують місцеві, мешкають нечисті сили. І хоча головні герої не вірили в привидів або злих духів, вони все ж вирішили знімати саме тут, так як атмосфера будівлі їм підходить для зйомок. І спочатку все йшло більш-менш за планом, ніяких інцидентів з привидами не спостерігалося. Однак, коли вже по завершенні зйомок, команда прибула в готель, щоб відзняти додаткові матеріали для кінострічки, з ними починають відбуватися по-справжньому жахливі речі.

Основні події розгортаються в невеликому готелі, де за легендою мешкають привиди. У темряві судилося опинитися знімальній групі проектів про жахи. Вони шукають тут потойбічні сили, які захопили управління в цьому містечку в свої руки. Хлопці намагаються зняти ексклюзивні кадри, на яких можна буде побачити привидів та іншу нечисть. Одночасно з цією групою тут виявляється команди людей, які хочуть зняти унікальні додаткові матеріали для випуску DVD. Фільм Правління темряви 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Їм необхідно серйозно постаратися, щоб не упустити можливості зафіксувати на плівку привидів в той момент, коли вони будуть проявляти якусь активність і вийдуть з укриття. Однак, потрібно пам’ятати і про те, що це може зробити тільки безстрашний чоловік.

Режисер: Ендрю П. Джонс
В ролях: Захарі Мурен, Лінар Вашингтон, Каспер Ван Дін, Дженніфер Герт, Пітер Майєр, Форд Фантер


загрузка...