Фільм Прибрати з друзів 2 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


На суд глядачів виставлений перегляд вражаючого хоррора. Кіно відрізняє простий сюжет. У наш час ми живемо у владі гаджетів, у віртуальній реальності ноутбуків, комп’ютерів та смартфонів. Одного разу юні користувачі вирішили поспілкуватися з конференцзв’язку в режимі реального часу. Через якийсь час до чату додається людина, що ховає справжнє ім’я за ніком. Гість зберігає інкогніто і пише про страшну трагедію, що сталася з їх подругою рівно рік тому. Хлопці зробили відео, яке краще було відразу видалити, але безглузді підлітки зробили його надбанням інтернету.

Саме з-за цього дівчина покінчила з особливою. В цьому ж кіно хлопці починають побоюватися загадкового незнайомця, що пише з аккаунта загиблої Лори. Подивившись більше половини дійства на екрані у глядачів мимоволі виникає відчуття причетності до подій, які нагнітаються поступово, до фіналу разряжаясь панічним жахом. Просто привид Лори підключився до скайпу і тепер змушує друзів ділитися один з одним секретами, про яких краще не розповідати. У якийсь момент почнуть падати стільці і відбуватися нез’ясовні речі. Фільм Прибрати з друзів 2 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Глядачі звісно будуть жахатися від витівок приведення в інтернеті, але ще більший подив викликає жорстокість і аморальність підлітків, які знущались над Лорою, а одна навіть приходила на її могилу святотатствовать. Чомусь старшокласників навіть не шкода.

Режисер: Стівен Саско
В ролях: Челсі Елден, Бетті Гебріел, Ребекка Ріттенхаус, Стефані Ногерас, Колін Вуделл, Ендрю Лииз


загрузка...