Фільм Проект: Панацея (2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Російський фільм жахів розповідає про катастрофу, яка сталася на планеті Земля. Всі її численне населення заразилося страшним вірусом, походження якого невідоме. Люди знаходяться в шоці, не розуміють, що ж з ними відбувається. Світ, як ніби скочується на дно жахливої бездонної прірви. Люди, які виявляються інфікованими, стають справжніми людожерами. Це мутанти, задавшиеся лише однією метою – знищити людство планети. І, схоже, що вони ні перед чим не зупиняться, поки не доб’ються свого.

Проходить один рік після того, як почалася катастрофа і виявляється, що залишилися нечисленні, але досить розрізнені групи тих людей, хто зміг вижити. Представники однієї з груп вирішують зробити вилазку, щоб добути необхідні лікарські засоби і деякі продукти харчування. Але вони несподівано зустрічають на своєму шляху дуже дивну парочку. Це якийсь доктор чарівна і мініатюрна дівчинка. Що це за люди і чому вони опинилися тут?

Очевидно лише одне – що вони повністю беззбройні і, отже, беззахисні. Але, яким чином у них вийшло вижити в цих нелегких і навіть жахливих обставинах? Фільм Проект: Панацея (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Георгій Саєнко
В ролях: Дмитро Турків, Денис Горін, Світлана Тогобицька, Петро Мартиненко, Костянтин Гарцман, Світлана Миколаєва, Світлана Лучко, Євген Безлепкін, Олексій Чагай, В’ячеслав Булавін


загрузка...