загрузка...


У центрі сюжету фільму знаходиться група старшокласників зі звичайного російського містечка. Багато з них вже давно чули страшну історію про місцевий кінотеатр «Перемога». Говорили, ніби в залі кінотеатру існує «програне місце». У нього немає номера і ніхто не здогадується, в якому ряду воно розташоване. Але якщо хтось купить квиток на це місце і сяде туди, то незабаром обов’язково помре. До цієї історії ставилися як до місцевої страшилки і мало хто вірив у те, що «прокляте місце» існує. Школярі, вирішивши втекти з уроків, щоб сходити в кіно, навіть не припускали, що один з них виявиться на «проклятому місці» і через день цей хлопець розіб’ється на мотоциклі.

А через кілька днів, коли хлопці ще не встигли відійти від похорону друга, його дівчина, що сиділа поруч з ним у кінотеатрі, теж загинула. Загибель двох учнів всього лише за тиждень не могла не викликати побоювання влади і шкільного керівництва. Поки правоохоронці не розберуться в ситуації, дирекція школи рекомендувала батькам нікуди не випускати дітей після уроків. Але друзі загиблих хлопців не збиралися сидіти вдома.

Вони вже переконалися, що «програна місце» дійсно існує і тепер мали намір з’ясувати, як саме воно вбиває людей. Приємного Вам перегляду. Фільм Програне місце (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Надія Михалкова
Актори: Анна Михалкова, Олексій Дякин, Ірина Мартиненко, Олексій Мартинов, Микита Єленєв, Сергій Городничий, Валентина Ляпіна, Анастасія Акатова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress