Фільм Прокляті. Протистояння (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Покалічені долі обох дівчаток здатні знищити психіку кожного, кинув виклик аномальних явищ. Не всім жителям великого японського мегаполісу відомо про підступної і жорстокої Садако. Дух загиблої в колодязі дівчинки дає багатьом про себе знати за допомогою горезвісного телефонного дзвінка. Перелякані жертви не можуть заручитися підтримкою когось із друзів, знайомих або родичів. Небажання залучити бідолах в ситуацію зі смертельним закінченням змушує тих, хто переглянув касету з короткометражним твором, самостійно шукати порятунку від монстра.

Крім довговолосого, що вилазить через тиждень з екранів телевізорів, істоти невинних чекає зустріч з не менш небезпечним супротивником — Кияко. У цього кривавого духу також є своя заплямована стражданнями і кров’ю історія. Від потойбічної сутності не сховатися за стінами безпечного вдома або в якомусь спеціальному закладі, оснащеному потрібною технікою. Невідомою літній жінці не пощастило зустрітися раніше з Садако. Прийшов соціальний працівник застав бідну усопшую лежить на підлозі з пультом від телевізора в руках і клаптиком довгих чорних пасм волосся у власній квартирі.

Після вдалого продажу закривавленою квартири, нові власниці знаходять стару потерту касету на полиці, не знаючи про зловісний відео. Фільм Прокляті. Протистояння (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кодзі Шираїши
В ролях: Мидзуки Ямамото, Тіна Тамасиро, Аімі Сатсукава, Місато Танака, Масахіро Комото, Масанобу Андо, Такако Фудзі


загрузка...